Komunikat

Dostawca Horecalin Treb dostarcza dla wszystkich profesjonalnych użytkowników. Nie tylko dla branży hotelarsko-gastronomicznej, ale także dla statków wycieczkowych, sektora opieki, systemu więziennictwa, obrony, przemysłu turystycznego, pralni, wypożyczalni bielizny itp. W każdym sektorze, w którym ludzie śpią i jedzą.

Klienci prywatni również są mile widziani. Należy pamiętać, że ceny są zwolnione z podatku VAT.

Wszystkie oferowane produkty zostały przez nas przetestowane. Oferujemy Państwu serwetki, bieżniki, nappery, obrusy, ręczniki kuchenne, ręczniki kąpielowe, ręczniki kąpielowe, maty kąpielowe, ręczniki plażowe, ręczniki plażowe, prześcieradła do sauny, prześcieradła, prześcieradła, kołdry, poszewki na poduszki itp.

Szeroka gama oferuje możliwość stworzenia odpowiedniego nastroju dla grupy docelowej.

Sklep internetowy został zaprojektowany tak, abyś mógł dokonać pełnoprawnego wyboru i złożyć zamówienie. W przypadku pytań zawsze możesz skontaktować się z nami.

Przedmioty wysyłane są kurierem. Towar z magazynu dostarczany jest tak szybko, jak to możliwe. Przedmioty, które należy uzupełnić (może to mieć miejsce w przypadku kolorowego płótna), zwykle mają nieco dłuższy czas dostawy; Chętnie powiemy, jak długo trwa ten czas dostawy.

Artykuły są produkowane w Holandii, Belgii, Ameryce, Anglii, Egipcie, Turcji, Pakistanie, Indiach, Bangladeszu i Chinach. W przypadku produktów sprzedawanych z certyfikatem ECO gwarantujemy, że są one produkowane w dobrych warunkach pracy i warunkach środowiskowych.

Treb Horecalinnen to więcej niż dostawca, myślimy razem z Tobą i chcielibyśmy być partnerem.

Zarządzanie Treb Horecalinnen

© 2012 - 2020 Restauracja i pościel hotelowa | sitemap | rss | ecommerce software - powered by MyOnlineStore
Ta strona korzysta z ciasteczek. Więcej informacji Zaakceptuj